Kurumsal

Hakkımızda

 

Firmamız 1980 yılında ticarete başlamış olup 1990 yılında Budak Gıda ve İnş.Tic. Ltd. Şti' ye adi ortaklıktan dönüş yapıp, pastane ve unlu mamüller grubunda baranşlaşmaya başlamıştır. Bir araç ve bir satış ekibiyle 100 müşteriye, Balıkesir ve kazalarına hizmet verirken günümüzde, düzenli olarak her sene büyüyerek 15 araç ve 4 adet satış ekibiyle yaklaşık 600 müşteri porföyüne ulaşmıştır.

 

Hizmet ve çalışma hacmi her sene daha da büyüyen şirketimiz, 02 Ocak 2014 tarihi itibariyle kurumsallaşma adına büyük bir adım atılarak Budak Gıda ve İnş.Tic. Limited Şirketiyken, Budak Gıda Anonim Şirketi olmuştur.

 

Gün geçtikçe genişleyen müşteri portföyümüzde ağırlıklı olarak pastaneler, unlu mamüller ve simit fırınları bulunmaktadır. Balıkesir ve Çanakkale illerinde ve bütün ilçelerine düzenli olarak hizmet ve servis vermekteyiz. Her bölgeye belirli günlerindeki servislerimiz aksaklık olmadan düzenli olarak yapılmaktadır.

 

Hedef ve Görüşümüz

 

İçerisinde bulunduğumuz pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarını tatmin edip, yaşam kalitesini artırmaya yönelik bir sosyal sorumluluk anlayışıyla, profesyonelce çalışan, hizmette sınır tanımayan, sektöründe lider kuruluş olmak.

 

Faaliyette bulunduğumuz sektörde:

 

En iyi ve en yeniyi müşterilerine sunmayı hedefleyen sektördeki yenilikleri yakından takip eden sektörde örnek gösterilen bir firma olmaktır.

 

Hizmet ve Servislerimiz

 

Balıkesir ve Çanakkale illerinde ve bütün ilçelerinde hizmet veren firmamız, eğitimli ve konusunda uzmanlaşmış satış kadrosuyla, müşterilerimize satiş öncesi ve sonrasinda teknik danışmanlik hizmeti vermektedir. Firmamiz servis ağında verdiği hizmet ile sektördeki güvenilir ve hizmetteki sürekliliği ön plana çıkaran bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir