Markalarımız

Söke Un

Mersal

Olivin Zeytincilik

Çevikler Un

Bens

Fıstık Dünyası

File Gıda

Hekimoğlu Un

Adnan Unları

Furisan

Sunar Grup

Katsan - OVALETTE

Gıdacıbaşı

Hekimoğlu Unları

1983 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hekimoğlu ve kardeşi H.İbrahim Hekimoğlu tarafından Hekimoğlu Un adıyla kurulmuştur.

 

Üretime 200 ton kapasite ile başlayan Hekimoğlu Un “Şikayetsiz Un” sloganı ile yola çıkarak kısa zamanda Türkiye de un piyasasında hak ettiği yeri almıştır. Standart kalitesi ile Türkiye Lüks un piyasasında yer edinen Hekimoğlu Un zaman içerisinde kapasite artırımlarıyla bugün günlük 600 Ton buğday işleme kapasitesine ulaşmıştır. Fabrikanın tüm üniteleri, değirmen endüstrisinin devi Alman Miag ve Buhler marka makine ve ekipmanlarla el değmeden üretim yapmakta olup; tüm proses buğdaydan una kadar otomasyon ile üretim kontrol edilmektedir. Otomatik makinelerle paketlenip pazara sunulmaktadır.

 

Kaliteyi güvence altına almak için hammadde alımından başlayarak ürünün sevkedilmesine kadar ki süreçte kalite kontrol labaratuvarlarında izlenmektedir. Geniş donanımlı AR-GE labaratuvarı ve AR-GE çalışmalarımızla baklava, börek, yufka, uğralık ve lüks ekmeklik unların üretimleri geliştirilmektedir.

 

 

Amerikan York ve Chief marka siloları ve yatay ambarlarıyla toplam 70.000 Ton hammadde stoklama kapasitesine sahiptir. Hekimoğlu Un, fabrikasındaki 135 çalışanı ile de sektöründe istihdam gücü oluşturmaktadır. Türkiyede başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi metropol illerimizde ve yurdun her bölgesinde yaygın bulunan toptancı ve yarı toptancılarımız üzerinden imalatçı ve tüketicilere ulaşmaktadır.

 

Yurt çapında yaygın bir pazara sahip olan Hekimoğlu Un son üç yıldır İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl açıklanan En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu sıralamasında yer alarak sektörde kalitesi, kapasitesi ve istikrarıyla ilklerin içinde büyümesini sürdürmektedir.

 

Fırınlar, Pastaneler, Lüks unlu mamuller imalatı yapan tüm işletmeler ve nihai paket tüketicileri HEKİMOĞLU unları ile kaliteli ürünler üretmekte; Ekmeklik, Baklavalık, Pastalık, Yufkalık, Hamur İşleri, Pizza ve Lüks unlu mamuller için HEKİMOĞLU unlarını tercih etmektedirler.

Sizin İçin Seçtiğimiz Ürünler