Markalarımız

Söke Un

Mersal

Olivin Zeytincilik

Çevikler Un

Bens

Fıstık Dünyası

File Gıda

Hekimoğlu Un

Adnan Unları

Furisan

Sunar Grup

Katsan - OVALETTE

Gıdacıbaşı

Unipro - AAK

AAK' ın, pastacılık ve endüstriyel gıda sektörlerinde, satış, pazarlama ve ticari faaliyetlerini yürüten şirketi olan Unipro, yağ ve margarinler dışında ayrıca, çikolata ve diğer kakao bazlı ürünler ile pastacılık hazır karışımlarının, üretim ve satışını da gerçekleştirmektedir. Profesyonellerin gereksinimlerini, en ileri üretim teknikleri ve uluslararası kalite standartlarında karşılama hedefinde olan Unipro ürün yelpazesi, daima en yüksek hijyen koşullarında ve en kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmekte olup, sağladığı kullanım kolaylığı ve zaman tasarrufu ile de kullanıcılarının, verimlilik, kalite ve kârlılık artışına da katkıda bulunmaktadır.

 

Unipro'nun, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 ve OHSAS 18001 ile belgelenmiş, Çorlu yağ ve margarin fabrikası, 2008 yılında da TPM "özel ödül" üne layık görülmüştür.

 

Unipro, yenilikçi ve lider kimliğiyle, Türk pastacılık sektöründe birçok ilk' e imza atmıştır.Ülkemizdeki ilk pastacılık yağ ve margarinlerinin üretiminden, ilk sektör dergisi olan "Pastacıdan Pastacıya" nın basımına, ilk eğitim merkezinden, hijyen servisine kadar, her konuda öncü olmayı kendisine ilke edinmiştir. 1985 yılında kurulan Unipro Eğitim Merkezi, düzenli olarak gerçekleştirdiği eğitim faaliyetleri ile Türk pastacılığının gelişimine önemli katkılar sağlamıştır.

Sizin İçin Seçtiğimiz Ürünler